כיתות לימוד

 

ניצבים ט"ו - שנה א'

 

סוג הקורס

קורס

מרצה

מס

ניקוד

יום לימוד

בנין

כיתה

חובה

סטטיסטיקה א'

ד"ר זהבית כהן- כ"ץ

93-011-30

2 נק"ז

ד

605

102

סטטסיטיקה ב'

ד"ר זהבית כהן- כ"ץ

93-012-30

2 נק"ז

ד

605

102

תרגיל בסטטיסטיקה בימי ד' בין השעות 14:00-16:00 יתקיים בבנין 505 כיתה 204 (לא חובה! מומלץ מאוד)

תיאוריות בקרימינולוגיה

ד"ר יעל סקה

93-300-30

2 נק"ז

ד

605

102

תיאוריות בקרימינולוגיה- תרגיל - קבוצה 1

ד"ר זהבית קינברג

93-300-31

1 נק"ז

ד

605

102

תיאוריות בקרימינולוגיה- תרגיל - קבוצה 2

גב' תהל אוזן

93-300-32

1 נק"ז

ד

604

62

מבוא לפסיכולוגיה

ד"ר ורד נאמן- חביב

93-250-30

2 נק"ז

ד

605

102

ממשל ופוליטיקה

ד"ר עדי בינס

93-051-30

2 נק"ז

ו

305

10

ממשל ופוליטיקה- תרגיל - קבוצה 1

ד"ר אביחי ארביטמן

93-051-31

1 נק"ז

ד

605

102

ממשל ופוליטיקה- תרגיל - קבוצה 2

גב' לורן דגן

93-051-32

1 נק"ז

ד

604

62

כתיבה מדעית - קבוצה 1

ד"ר יעל סקה

93-008-30

1 נק"ז

ו

305

10

כתיבה מדעית - קבוצה 2

ד"ר רויטל נאור

93-008-31

1 נק"ז

ו

304

3

יסודות המשטר והפוליטיקה בישראל

ד"ר רוני קמפינסקי

93-129-30

2 נק"ז

ו

305

10

קורסי בחירה מובנים

פרקים נבחרים

ד"ר דב לויטן

93-066-30

2 נק"ז

ד

605

102

הפרעות קשב וריכוז

ד"ר זהבית קינברג

93-324-30

2 נק"ז

ו

305

10

אלימות כנגד נשים

ד"ר יעל סקה

93-306-30

1 נק"ז

ד

605

102

 

חולי, סטייה ועבריינות

ד"ר טל כרמי

93-313-30

1 נק"ז

ו

305

10

יהדות

רמב"ם

ד"ר מאיר סיידלר

03-099-57

2 נק"ז

ו

305

10

 
כיתות לימוד לקורסי אנגלית:
 

שם הקורס

קודים

סמס' / שנתי

ימים ושעות

מרצה

כיתת לימוד

בסיסי

41-904-01

שנתי

ה, 16-19

גב' מגי ארט

בנין 507 כיתה 206

בסיסי

41-904-02

שנתי

ה, 16-19

גב' יעל אדלר

בנין 507 כיתה 103

בסיסי

41-904-03

שנתי

ה, 16-19

ד"ר אנה ליובמן

בנין 604 כיתה 103

מתקדמים א

41-914-11

סמסטר א'

ה, 16-20

ד"ר אסנת חן

בנין 507 כיתה 207

מתקדמים ב

41-922-51

סמסטר ב'

ה, 16-20

ד"ר אסנת חן –

קורס המשך

 

מתקדמים א

41-914-12

סמסטר א'

ה, 16-20

ד"ר טלילה כהן

בנין 504 כיתה 003

מתקדמים ב

41-922-52

סמסטר ב'

ה, 16-20

ד"ר טלילה כהן – קורס המשך

 

מתקדמים א

41-914-13

סמסטר א'

ה, 16-20

גב' נירה הראטי

בנין 507 כיתה 205

מתקדמים ב

41-922-53

סמסטר ב'

ה, 16-20

גב' נירה הראטי –

קורס המשך

 

מתקדמים א

41-914-14

סמסטר א'

ה, 16-20

ד"ר איילת ששון

בנין 604 כיתה 063

מתקדמים ב

41-922-54

סמסטר ב'

ה, 16-20

ד"ר איילת ששון-

קורס המשך

 

מתקדמים א

41-914-15

 

סמסטר א'

ה, 16-20

ד"ר רויטל נגר

בנין 507 כיתה 203

מתקדמים ב

         41-922-15

סמסטר א

ה, 16-20

 

גב' שולי רון

בנין 507 כיתה 109

מתקדמים ב

41-922-55

סמסטר ב

ה, 16-20

ד"ר רויטל נגר

בנין 505 כיתה 001