לימודי תואר ראשון לעובדי מדינה

תואר ראשון לעובדי מדינה סולל את הדרך לגיוון הקריירה ויכול לתרום לקידום הקריירה במגזר הציבורי, אבל לא רק בו.

אז אם אתם עובדים בשירות הציבורי ומתעניינים בלימודי תואר ראשון לעובדי מדינה, הגעתם למקום הנכון. המדור לזרועות הביטחון באוניברסיטת בר-אילן מציע מגוון מסלולי לימודים לעובדי מדינה, תוך מתן מעטפת תמיכה אקדמית כוללת ולוחות זמנים אקדמיים המותאמים לעובדים בשירות הציבורי.

תואר ראשון לעובדי מדינה מאפשר לעובדים בשירות הציבורי לשלב בין עבודה במשרה מלאה לבין לימודים אקדמיים ולהשלים תואר אקדמי בתוך שנתיים בלבד. במדור לזרועות הביטחון שלל מסלולי לימודים לעובדי מדינה, כאשר מסלולי לימודים אלו פתוחים גם בפני המשרתים בזרועות הביטחון המבקשים ללמוד תואר תוך כדי צבא (לימודי תוכ"ש), עובדי התעשיות הביטחוניות וכן פתוח בפני הציבור הרחב.

להרשמה ללימודי  תואר ראשון לעובדי מדינה או לקבלת מידע נוסף על אודות לימודים לעובדי מדינה במדור לזרועות הביטחון באוניברסיטת בר-אילן, צרו קשר בעמוד צור קשר

תואר ראשון לעובדי מדינה שפותח דלתות

קריירה במגזר הציבורי מספקת שכר מתגמל, תנאים והטבות, וביטחון תעסוקתי שניתן להישען עליו,  ומדי שנה נפתחות אלפי משרות ומאות הזדמנויות חדשות בשירות הציבורי. יחד עם זאת, על מנת להתקדם בקריירה בשירות הציבורי או לגוון אותה נדרש פעמים רבות תואר ראשון לעובדי מדינה, ולתפקידים מסוימים בשירות הציבורי יש אף צורך להשלים תואר שני לעובדי מדינה.  כל עובד ועובדת במגזר הציבורי יכולים לבחור את מסלול הלימודים המתאים להם ביותר מבין מבחר מסלולי לימודי תואר ראשון לעובדי מדינה במדור לזרועות הביטחון בבר-אילן, בהתאם לנתיב הקריירה שהם מעוניינים לפתח.

לצד תמיכה אקדמית ומינהלית של האוניברסיטה כמו גם מתן מענה לצרכים הייחודיים של העובדים במגזר הציבורי, נהנים עובדי המדינה גם מתמיכה מצד המעסיקה, קרי: נציבות שירות המדינה, המעודדת לימודים לעובדי מדינה ותומכת בפיתוח מקצועי ורכישת השכלה אקדמית בקרב עובדיה. לצורך לימודי תואר ראשון לעובדי מדינה, זוכים העובדים לגמישות בשעות העבודה, יש מלגות לעובדי מדינה ולעיתים קרובות ניתן אף ליהנות מסבסוד העלות של לימודים לעובדי מדינה.

מגוון עשיר של תוכניות תואר ראשון לעובדי מדינה

תוכניות תואר ראשון לעובדי מדינה במדור לזרועות הביטחון בבר-אילן מותאמות לעובדים במגזר הציבורי לא רק מבחינת לוחות זמנים כי אם גם מבחינת תחומי הידע וההתמחות במסלולים השונים, כך שהעובדים יכולים ללמוד ולהתמקצע בתחומים הקשורים באופן ישיר או עקיף לעבודתם בשירות הציבורי.

תוכנית צופן: ניהול, ביטחון וסייבר תואר ראשון B.A רב-תחומי במדעי החברה - מסלול לימודי תואר ראשון לעובדי מדינה המעניק בסיס אקדמי נרחב בתחומי הניהול, ביטחון, אבטחת מידע וסייבר.

  • משך תוכנית מורשה: שנתיים אקדמיות (6 סמסטרים רצופים).
  • ימי לימוד: פעמיים בשבוע - פעם בשבוע לימודי ערב ולימודי שישי בבוקר.

תוכנית ניצבים: קרימינולוגיה, פסיכולוגיה וביטחון תואר ראשון B.A. רב-תחומי במדעי החברה – תוכנית לימודים לעובדי מדינה המקנה בסיס אקדמי מקיף בתחומי הפסיכולוגיה, קרימינולוגיה וביטחון.

  • משך תוכנית ניצבים: שנתיים אקדמיות (6 סמסטרים רצופים).
  • ימי לימוד: פעמיים בשבוע - פעם בשבוע לימודי ערב ולימודי שישי בבוקר.

תוכנית ניהול ומשאבי אנוש: ניהול משאבי אנוש ומדעי המדינה תואר ראשון B.A רב-תחומי במדעי החברה - תוכנית לימודי תואר ראשון לעובדי מדינה המקנה בסיס אקדמי נרחב בתחומי  משאבי אנוש ומדעי המדינה.

  • משך תוכנית משאבי אנוש: שנתיים אקדמיות (6 סמסטרים רצופים).
  • ימי לימוד: פעמיים בשבוע - פעם בשבוע לימודי ערב ולימודי שישי בבוקר.

תוכנית מגן: ניהול משברים, מצבי חירום וסייבר תואר ראשון רב-תחומי במדעי החברה -  מסלול לימודים לעובדי מדינה המקנה ידע אקדמי מקיף בתחומי מצבי אסון, אירועי סייבר, משברים והתמודדות עם מצבי חירום.

  • משך תוכנית מגן: שנתיים אקדמיות (6 סמסטרים רצופים).
  • ימי לימוד: פעמיים בשבוע - פעם בשבוע לימודי ערב ולימודי שישי בבוקר.
  • התוכנית מתחילה בסמסטר אביב.

*** קראו עוד על תואר ראשון בשנתיים

*** מסלולי הלימוד במדור לזרועות הביטחון מתאימים לעובדי מדינה, עובדי התעשיות הבטחוניות, אנשי ביטחון והקהל הרחב.

*** הנאמר בעמוד זה פונה לנשים וגברים.

*** אם אתם מתכננים לימודי המשך בתחום, קיראו על תואר שני לעובדי מדינה.

להרשמה ללימודי  תואר ראשון לעובדי מדינה או לקבלת מידע נוסף על אודות לימודים לעובדי מדינה במדור לזרועות הביטחון באוניברסיטת בר-אילן, צרו קשר בעמוד צור קשר